Bar La Roots

Bar La Roots

17 wrz 2019
18 wrz 2019

Rezerwacja online chwilowo niedostępna

Zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji:

+48 71 325 39 85 rezerwacje@kwrlaguna.com.pl

Klimatyczne miejsce do wieczornych spotkań

Urządzony w orientalnym stylu Bar LaRoots zaprasza do wieczornych spotkań w towarzystwie z pasją przyrządzanych wybornych trunków  i klimatycznych dźwięków. 

Miejsce z  profesjonalnym nagłośnieniem, częścią taneczną oddaje swą przestrzeń dla tanecznych swawoli w rytmach salsy, czy standardów światowych. Dla koneserów spotkania z jazzem, kameralny wieczory z muzyką klasyczną, czy koncerty na żywo. Przy regionalnym piwie mogą Państwo rozegrać turniej bilardowy, lub kibicować sportowym rozgrywkom światowym podczas projekcji meczów. Kobiety, mamy, babcie poplotkują podczas Babskiego Wieczoru, zaś Panowie ukoronują swój wieczór Odwetem Gentlemana. Codziennie nowa odsłona wieczoru pełnego dobrego smaku i atrakcji dla ukojenia zmysłów.

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami wieczorów w zakładce IMPREZY LAGUNY. Podczas organizacji imprez okolicznościowych Sala Laguna i Bar LaRoots są połączone, stanowią Integralną całość dla części konsumpcyjnej i rozrywkowej.

Oferty Specjalne Dobrane dla Ciebie

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij